vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Download
eu: Deskargatu

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
