vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Download
fi: Lataa

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Company
fi: Yritys

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja
