vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Download
gl: Descargar

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Company
gl: Compañía

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información
