vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
