vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
