vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Download
hu: Letölt

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Company
hu: Cég

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás
