vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Download
id: Unduh

en: Name
id: Nama

en: Phone
id: Telepon

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang
