vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Download
jv: Undhuh

en: Name
jv: Jeneng

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
