vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Other
ka: სხვა
