vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
