vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Download
ku: داگرتن

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
