vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Company
lt: Įmonė

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
