vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
