vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Download
nl: Downloaden

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Company
nl: Bedrijf

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over
