vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Download
nn: Last ned

en: Name
nn: Namn

en: Phone
nn: Telefon

en: Other
nn: Andre
