vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Download
pl: Pobierz

en: Name
pl: Nazwa

en: Phone
pl: Telefon

en: Company
pl: Firma

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: QR code
pl: Kod QR
