vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Download
fa: دانلود

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره
