vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Download
ro: Descarcă

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Company
ro: Companie

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre
