vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Download
sk: Prevziať

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o
