vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
