vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
