vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Download
vi: Tải về

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Company
vi: Công ty

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu
