vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Download
ar: تحميل

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول
