vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Download
ast: Baxar

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru
