vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
