vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Download
ca: Baixa

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Company
ca: Empresa

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls
