vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Download
cs: Stáhnout

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Company
cs: Společnost

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
