vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Download
el: Λήψη

en: Name
el: Όνομα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Company
el: Εταιρία

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
