vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: job
fr: Offre d'emploi

en: Company
fr: Société

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos
