vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Download
is: Hala niður

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Company
is: Fyrirtæki

en: About
is: Um
