vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Download
ja: ダウンロード

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Mobile
ja: モバイル

en: Company
ja: 会社

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト
