vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
