vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
