vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Name
sq: Emri

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
