vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Download
tr: İndir

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: job
tr: iş

en: Company
tr: Şirket

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
