vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Download
uk: Завантаження

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Mobile
uk: Мобільний

en: job
uk: пропозиція роботи

en: Company
uk: Компанія

en: Other
uk: Інше

en: vCard
uk: Візитка vCard

en: About
uk: Про модуль
