Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Test
is: Prófa

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Add a product
is: Bæta við vöru
