Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Projects
id: Proyek

en: Project
id: Proyek

en: Test
id: uji

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Tests
id: Pengujian

en: Add a product
id: Buat produk
