Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Test
lt: Testas

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Tests
lt: Testai

en: Add a product
lt: Pridėti prekę
