Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Project
vi: Công trình

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Tests
vi: Các phép thử

en: Add a product
vi: Thêm sản phẩm
