Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Test
bg: Тест

en: Label
bg: Заглавие

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти
