Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Test
ca: Prova

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Administrator
ca: Administrador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Tests
ca: Proves

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
