Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Project
cs: Projekt

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Tests
cs: Testy

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
