Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add a product
da: Tilføj et produkt.
