Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Projects
de: Projekte

en: Project
de: Projekt

en: Label
de: Beschriftung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Product
de: Produkt

en: Products
de: Produkte

en: Machine name
de: Systemname

en: demo
de: Demo

en: Add a product
de: Einen Artikel hinzufügen

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
