Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Projects
es: Proyectos

en: Project
es: Proyecto

en: Test
es: Prueba

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Product
es: Producto

en: Products
es: Productos

en: Administrator
es: Administrador

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Tests
es: Pruebas

en: Add a product
es: Añadir un producto

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
