Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Tests
km: សាក​ល្បង
