Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
