Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Administrator
sv: Administratör

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Tests
sv: Tester
