Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Project
sk: Projekt

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Tests
sk: Testy

en: Add a product
sk: Pridať produkt

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
